Newsletter

Napęd S&SO RS100

somfy rs 100

Pierwsza seria inteligentnych napędów radiowych typu „Plug & Play” to połączenie niezwykłych zalet dla instalatora z wyjątkowymi korzyściami dla użytkownika, np. niezwykle cichej pracy oraz delikatnego dochodzenia do pozycji krańcowych.

Czytaj więcej: Napęd S&SO RS100

Nowy produkt SOMFY- NINA Timer io Dwukierunkowy pilot z wyświetlaczem

Nowy produkt SOMFY- NINA Timer io Dwukierunkowy pilot z wyświetlaczemPilot Somfy Nina Timer sterujący Czasowo,inwidualnie oraz grupowo .Wersja z zegarem sterującym.Wystarczy dotknięcie ekranu aby dostosować doskonałą kontrolę nad całym swoim wyposażeniem domowym: obniżyć rolety, dostosować lamele żaluzji fasadowych ,markiz i patio, otworzyć bramę ... Wszystko jest proste, jasne i bezpośrednie: parowanie, konfiguracja i pilotowanie bez instrukcji , Zaufaj swojej intuicji podczas instalowania i korzystania z pilotem Nina!

Czytaj więcej: Nowy produkt SOMFY- NINA Timer io Dwukierunkowy pilot z wyświetlaczem

Zamówienia w sklepie online przerwa do 2-1-2017

sklep onlineSzanowni Państwo, w związku z przerwą świąteczną oraz planowanymi remanentami rocznymi do 2 stycznia 2017 informujemy, że dostawy z naszego sklepu online na produkty mogą być opóźnione. W przypadku zamówień będziemy Państwa na bieżąco informować o stanie realizacji zamówienia.

Nowy produkt SOMFY – napęd Irismo WireFree 45

Nowy napęd SOMFY IRISMONapęd WIREFREE 45 RTS EU W/BAT - ze sterowaniem radiowym RTS z zasilaniem bateryjnym (akumulator) jest przeznaczony do automatyzacji prostych zasłon i kurtyn o wadze do 45 kg i długości do 10 m bez zasilania sieciowego. Napęd zasilany jest z akumulatora i sterowany drogą radiową z wykorzystaniem systemu sterowania radiowego RTS.

Czytaj więcej: Nowy produkt SOMFY – napęd Irismo WireFree 45

Rolety typu dzień i noc Jakie mają zalety i jakie są ich główne cechy?

roletki materiałowe dzień noc

Rolety typu dzień i noc są coraz bardzo popularnym rozwiązaniem w naszych oknach. Jakie mają zalety i jakie są ich główne cechy? Rolety dzień i noc mają specyficzną budowę: naprzemienny układ pasów pozwala dostosować, w zależności od naszych potrzeb ilość docierającego światła do naszego mieszkania lub domu.

Czytaj więcej: Rolety typu dzień i noc Jakie mają zalety i jakie są ich główne cechy?