Promocja SOMFY Cały dom w Twoich rękach

Nowa promocja firmy SOMFY, okres promocji 03-08-2015 do 30-09-2015. TaHoma® to mózg systemu, który komunikuje się z urządzeniami zainstalowanymi w Twoim domu i jego otoczeniu. TaHoma® podłączona do routera internetowego nawiązuje kontakt z bezpiecznym serwerem internetowym, do którego masz w każdej chwili dostęp.

 dom w twoich rękach

TahomaTaHoma® to mózg systemu, który komunikuje się z urządzeniami zainstalowanymi w Twoim domu i jego otoczeniu. TaHoma® podłączona do routera internetowego nawiązuje kontakt z bezpiecznym serwerem internetowym, do którego masz w każdej chwili dostęp.
Wystarczy, że Twój smartfon, tablet lub komputer podłączony jest do Internetu, abyś mógł w każdej chwili i z dowolnego miejsca na świecie prawdzić, co się dzieje w Twoim domu. Możliwość ustawienia powiadomień sprawia, że Twój dom informuje Cię czy jest bezpieczny.Automatycznie !Jak skorzystać z promocji? To proste!

Kup centralę TaHoma® wraz z 5 napędami Somfy w technologii io-homecontrol® i zarejestruj swój zakup

zwrot 500 zł

Odbierz 500zł zwrotu na konto - jak go uzyskać?

Krok 1
Kup centralę TaHoma® wraz z 5 napędami firmy Somfy w technologii io-homecontrol® w punktach biorących udział w promocji. Listę punktów sprzedaży znajdziesz pod tym linkiem.
Krok 2
Zarejestruj swój zakup korzystając z poniższego formularza.
Krok 3
Odbierz od nas zwrot 500 zł brutto bezpośrednio na swoje konto bankowe !

Szczegóły promocji na stronie SOMFY