Newsletter

Najnowsze wiadomości z firmy MEBART

Nowość w naszej ofercie - SMART BLINDS

Nowość w naszej ofercie - SMART BLINDS

W ramach rozszerzenia naszej oferty wprowadziliśmy nowe, innowacyjne rozwiązanie do sterowania rolet wewnętrznych. Nowy, innowacyjny produkt jakim jest silnik Smart Blinds pozwoli Ci na automatyzację procesu obsługi rolet wewnętrznych w Twoim domu.

Dziś montujemy rolety w skrzynkach nadprożowych

Dziś montujemy rolety w skrzynkach nadprożowych

Nie zwalniamy tempa! Dziś montujemy rolety w skrzynkach nadprożowych. Na obecnym etapie może nie wygląda to atrakcyjnie wizualnie, ale chcemy abyście poznali budowę i zalety tego typu rozwiązania. Przy zastosowaniu skrzynek nadprożowych po wykończeniu budynku nie są widoczne skrzynki roletowe tak jak przy standardowym rozwiązaniu.
Następny klient zadowolony z markizy

Następny klient zadowolony z markizy

Następny zadowolony klient - już nie musi ocierać potu z czoła wypoczywając na swoim tarasie. Dzięki zamontowanej przez nas markizie firmy DRAGON - model Family EVO może cieszyć się w końcu swoim pięknym tarasem. Markiza dosyć spora, bo o wymiarach 6x3,5 metra więc aby ułatwić rozwijanie i zwijanie zaproponowaliśmy napęd SOMFY wraz ze sterowaniem radiowym na pilota oczywiście :)
Nasze realizacje Montaż markizy tarasowej

Nasze realizacje Montaż markizy tarasowej

Idzie lato więc trzeba pomyśleć wcześniej jak spokojnie i bez kropel potu na czole odpocząć na tarasie. Zobaczcie zdjęcia z naszego ostatniego montażu markizy tarasowej. Zrobiliśmy kilka ujęć szczegółów, abyście mogli zobaczyć jak wygląda montaż wykonany przez naszych specjalistów.
Rolety aluminowe mogą chronić również przed wiatrem

Rolety aluminiowe mogą chronić również przed wiatrem

Jak się okazuje rolety aluminiowe mogą mieć szereg różnych zastosowań. Jeden z naszych klientów zgłosił się z problemem, że ma duże wiatry na swoim balkonie. Trochę pomyśleliśmy i zaproponowaliśmy rolety aluminiowe. Dodatkowo uzyskał przesłonę przed oczami wścibskich sąsiadów :)
Roletki MEBART w Norwegii

Roletki MEBART w Norwegii

Kto by pomyślał, że nasze roletki materiałowe zawędrują aż tak daleko. Właśnie dostaliśmy kilka zdjęć od naszego klienta z Norwegii. Tam właśnie zaczyna się dzień polarny więc jak najbardziej spełnią swoją rolę.
Nowe produkty w naszym sklepie online - przegrody COVID-19

Nowe produkty w naszym sklepie online - przegrody COVID-19

Nowe produkty w naszym sklepie online - przegrody COVID-19. Bardzo szerokie zastosowanie: sklepy, punkty handlowe, biura obsługi klienta, banki...
Wszędzie tam gdzie jest bezpośredni kontakt z klientami z zewnątrz. Przegrody stałe, ruchome, możliwość dostosowania rozmiaru do wymagań klienta.
SOLIDBOX - żaluzja fasadowa 
w wersji podtynkowej

SOLIDBOX - żaluzja fasadowa 
w wersji podtynkowej

Żaluzje fasadowe chronią wnętrza przed uciążliwym słońcem. Stanowią również efektowną ozdobę fasady domu. Model podtynkowy firmy ANWIS zapewnia dodatkowo harmonijny wygląd budynku, dzięki możliwości „schowania” głównych elementów konstrukcyjnych żaluzji pod elewacją.​
Pergole SUN już w naszej ofercie

Pergole SUN już w naszej ofercie

Szanowni Klienci, ostatnio mieliśmy sporo zapytań o taki właśnie rodzaj pergoli do ogrodów. W związku z tym miło nam poinformować, iż są już dostępne w naszej ofercie!!!
Żaluzja aluminiowa Juun w naszej ofercie

Żaluzja aluminiowa Juun w naszej ofercie

Miło nam poinformować, iż w naszej ofercie pojawiła się nowa grupa produktowa: Żaluzje aluminiowe JUNN. Dzięki praktycznym, rozwiązaniom nowej żaluzji aluminiowej JUUN możesz decydować, który fragment okna przesłonisz. Jednym ruchem ręki przesuniesz żaluzję w górę lub w dół, a także obrócisz poziome lamele, wpuszczając do wnętrza dokładnie tyle światła, ile chcesz!

Opis techniczny i prezentację możesz zobaczyć w dziale osłony wewnetrzne - Żaluzje JUUN

RODO