Newsletter

Najnowsze wiadomości z firmy MEBART

Ostatnia realizacja MEBART: zasłony z velvetu

Ostatnia realizacja MEBART: zasłony z velvetu

Ostatnia realizacja MEBART to projekt zasłon z velvetu, który wnosi do wnętrza nie tylko funkcjonalność, ale także elegancję i przytulność. Nasza firma zawsze stawia na jakość i indywidualne podejście do potrzeb klienta, co widoczne jest w każdym szczególe tego projektu. Zdecydowaliśmy się na velvet ze względu na jego luksusowy wygląd, miękkość i zdolność do odbijania światła w sposób, który nadaje pomieszczeniu wyjątkową głębię i atmosferę. Velvet to materiał, który dodaje szlachetności i klasy do każdego wnętrza, tworząc jednocześnie przytulną aurę.

Zwiewne rolety rzymskie w połączeniu z zasłonami

Zwiewne rolety rzymskie w połączeniu z zasłonami

Jedna z naszych ostatnich realizacji. Zwiewne rolety rzymskie w połączeniu z zasłonami w modnym kolorze oraz ścianą z cegieł (ścianę zapewnił klient). Nienarzucające się szyny karniszowe oraz jak zwykle perfekcyjna dokładność pani Basi. Mieszkanie w Białej Podlaskiej30-lecie firmy MEBART

30-lecie firmy MEBART

Nasza Firma MEBART z Białej Podlaskiej świętuje swoje 30-lecie istnienia, a w tym szczególnym okresie zaszczycił nas swoją obecnością przedstawiciel renomowanego producenta systemów aluminiowych - firma ALUPROF. To wyjątkowe wydarzenie stanowi okazję do refleksji nad drogą, jaką firma przeszła i jej znaczeniem dla lokalnej społeczności oraz branży osłon okiennych. Firma MEBART została założona w 1993 roku przez Wiesława Janickiego, który od samego początku miał wizję tworzenia wysokiej jakości produktów związanych z osłonami okiennymi o unikalnym designie i funkcjonalności. MEBART szybko zdobył uznanie klientów, a dzięki pasji i zaangażowaniu założyciela oraz całego zespołu, firma zyskała solidną pozycję wśród producentów osłon okiennych.


Montaż roletek w szkole trenerów  PZPN

Montaż roletek w szkole trenerów PZPN

Nasza firma, MEBART, miała zaszczyt przeprowadzić montaż wysokiej jakości roletek materiałowych z napędem elektrycznym na oknach prestiżowej szkoły trenerów PZPN. Współpraca z Polskim Związkiem Piłki Nożnej była dla nas niezwykłą okazją do zapewnienia doskonałych rozwiązań w zakresie osłon okiennych.

Poszewki gobelinowe z motywem świątecznym

Poszewki gobelinowe z motywem świątecznym

Okres przedświąteczny ruszył pełna parą! Wprowadź świąteczny klimat do swojego wnętrza! Szukasz prezentu na zbliżające się mikołajki lub pod choinkę? Świetnie sprawdzą się oryginalne poduszki i bieżniki gobelinowe, nie tylko w świątecznych wzorach.

Mamy ręce pełne roboty!

Mamy ręce pełne roboty!

Mamy ręce pełne roboty! Zobacz naszą ostatnią realizację – rolety zewnętrzne z wygodnym sterowaniem radiowym na pilota. Rolety zamontowaliśmy w budynku z wykończoną elewacją, we wnęce okiennej. Zdążyliśmy przed pierwszymi przymrozkami!

Zalety rolet typu DZIEŃ-NOC

Zalety rolet typu DZIEŃ-NOC

Rolety dzień-noc łączą w sobie funkcjonalność rolety i żaluzji. Dają możliwość kontrolowania ilości światła docierającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia rolety. Materiał rolet dzień-noc charakteryzuje się naprzemiennie ułożonymi pasami – transparentnymi oraz kryjącymi. Podczas regulacji pasy zmieniają położenie względem siebie dając efekt zaciemnienia bądź wpuszczają promienie słoneczne do pomieszczenia.

Stojaki na ubrania - nowe produkty w naszym sklepie

Stojaki na ubrania - nowe produkty w naszym sklepie

Nowe produkty w naszym sklepie online - stojaki na ubrania wykonane z rur o średnicy 25 mm o grubości ścianki 1 mm. Posiadają metalową regulowaną poprzeczkę która dodatkowo wzmacnia konstrukcję. Stojak posiada minimalistyczny wygląd przez co znajduje wszechstronne zastosowanie m.in. w butikach, outletach, sklepach odzieżowych, przy budowie stojaków wystawowych, jako wieszak na ubrania oraz w domowych garderobach.

Chroń ciepło w swoim domu przez cały rok

Chroń ciepło w swoim domu przez cały rok

Już dziś przygotuj się na nadchodzącą zimę, nie czekaj na chłodne dni – zainwestuj w rolety zewnętrzne firmy MEBART! Dostajesz 36 miesięcy gwarancji!

Nowa realizacja - zasłony i żaluzje drewniane

Nowa realizacja - zasłony i żaluzje drewniane

Nasza nowa realizacja - kompleksowo doradziliśmy klientowi piękne zasłony oraz żaluzje drewniane do całego domu jednorodziinnego. Efekt końcowy nas też zaskoczył. Po prostu jedno wielkie WOW!!!. Nocą od zewnątrz też uzyskaliśmy piękny efekt.