Newsletter

Najnowsze wiadomości z firmy MEBART

30-lecie firmy MEBART

30-lecie firmy MEBART

Nasza Firma MEBART z Białej Podlaskiej świętuje swoje 30-lecie istnienia, a w tym szczególnym okresie zaszczycił nas swoją obecnością przedstawiciel renomowanego producenta systemów aluminiowych - firma ALUPROF. To wyjątkowe wydarzenie stanowi okazję do refleksji nad drogą, jaką firma przeszła i jej znaczeniem dla lokalnej społeczności oraz branży osłon okiennych. Firma MEBART została założona w 1993 roku przez Wiesława Janickiego, który od samego początku miał wizję tworzenia wysokiej jakości produktów związanych z osłonami okiennymi o unikalnym designie i funkcjonalności. MEBART szybko zdobył uznanie klientów, a dzięki pasji i zaangażowaniu założyciela oraz całego zespołu, firma zyskała solidną pozycję wśród producentów osłon okiennych.


Montaż roletek w szkole trenerów  PZPN

Montaż roletek w szkole trenerów PZPN

Nasza firma, MEBART, miała zaszczyt przeprowadzić montaż wysokiej jakości roletek materiałowych z napędem elektrycznym na oknach prestiżowej szkoły trenerów PZPN. Współpraca z Polskim Związkiem Piłki Nożnej była dla nas niezwykłą okazją do zapewnienia doskonałych rozwiązań w zakresie osłon okiennych.

Poszewki gobelinowe z motywem świątecznym

Poszewki gobelinowe z motywem świątecznym

Okres przedświąteczny ruszył pełna parą! Wprowadź świąteczny klimat do swojego wnętrza! Szukasz prezentu na zbliżające się mikołajki lub pod choinkę? Świetnie sprawdzą się oryginalne poduszki i bieżniki gobelinowe, nie tylko w świątecznych wzorach.

Mamy ręce pełne roboty!

Mamy ręce pełne roboty!

Mamy ręce pełne roboty! Zobacz naszą ostatnią realizację – rolety zewnętrzne z wygodnym sterowaniem radiowym na pilota. Rolety zamontowaliśmy w budynku z wykończoną elewacją, we wnęce okiennej. Zdążyliśmy przed pierwszymi przymrozkami!

Zalety rolet typu DZIEŃ-NOC

Zalety rolet typu DZIEŃ-NOC

Rolety dzień-noc łączą w sobie funkcjonalność rolety i żaluzji. Dają możliwość kontrolowania ilości światła docierającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia rolety. Materiał rolet dzień-noc charakteryzuje się naprzemiennie ułożonymi pasami – transparentnymi oraz kryjącymi. Podczas regulacji pasy zmieniają położenie względem siebie dając efekt zaciemnienia bądź wpuszczają promienie słoneczne do pomieszczenia.

Stojaki na ubrania - nowe produkty w naszym sklepie

Stojaki na ubrania - nowe produkty w naszym sklepie

Nowe produkty w naszym sklepie online - stojaki na ubrania wykonane z rur o średnicy 25 mm o grubości ścianki 1 mm. Posiadają metalową regulowaną poprzeczkę która dodatkowo wzmacnia konstrukcję. Stojak posiada minimalistyczny wygląd przez co znajduje wszechstronne zastosowanie m.in. w butikach, outletach, sklepach odzieżowych, przy budowie stojaków wystawowych, jako wieszak na ubrania oraz w domowych garderobach.

Chroń ciepło w swoim domu przez cały rok

Chroń ciepło w swoim domu przez cały rok

Już dziś przygotuj się na nadchodzącą zimę, nie czekaj na chłodne dni – zainwestuj w rolety zewnętrzne firmy MEBART! Dostajesz 36 miesięcy gwarancji!

Nowa realizacja - zasłony i żaluzje drewniane

Nowa realizacja - zasłony i żaluzje drewniane

Nasza nowa realizacja - kompleksowo doradziliśmy klientowi piękne zasłony oraz żaluzje drewniane do całego domu jednorodziinnego. Efekt końcowy nas też zaskoczył. Po prostu jedno wielkie WOW!!!. Nocą od zewnątrz też uzyskaliśmy piękny efekt.

Nowa realizacja - żaluzje drewniane

Nowa realizacja - żaluzje drewniane

Zobacz jak pięknie się komponują żaluzje drewniane w kolorze Winchester i z wyposażeniem kuchni. Nasza ostatnia realizacja - żaluzje o szerokości 50mm.

Nowość w naszej ofercie - SMART BLINDS

Nowość w naszej ofercie - SMART BLINDS

W ramach rozszerzenia naszej oferty wprowadziliśmy nowe, innowacyjne rozwiązanie do sterowania rolet wewnętrznych. Nowy, innowacyjny produkt jakim jest silnik Smart Blinds pozwoli Ci na automatyzację procesu obsługi rolet wewnętrznych w Twoim domu.