Newsletter

Nowość w naszej ofercie - SMART BLINDS

Nowość w naszej ofercie - SMART BLINDS

W ramach rozszerzenia naszej oferty wprowadziliśmy nowe, innowacyjne rozwiązanie do sterowania rolet wewnętrznych. Nowy, innowacyjny produkt jakim jest silnik Smart Blinds pozwoli Ci na automatyzację procesu obsługi rolet wewnętrznych w Twoim domu.
Smart Blinds jest przeznaczony również do osłon, dla których zastosowanie dotychczasowych rozwiązań automatyki jest niemożliwe. Produkt dostępny do wyboru w czterech kolorach: białym, szarym, antracytowym oraz brązowym.

Sterowanie za pomocą smartfona - dedykowana aplikacja pozwala na połączenie wielu urządzeń w jednym czasie. Jest to rozwiązanie ułatwiające zarządzanie kilkoma silnikami na raz. Montaż i obsługa silnika została uproszczona do maksimum. Do zamontowania silnika na ścianie możemy użyć taśmy montażowej lub wkrętów. Silnik posiada możliwość ładowania z wykorzystaniem energii słonecznej za pomocą panelu solarnego. Korzystając z panelu solarnego nie musimy doładowywać urządzenia dodatkową energią.

Łączność pomiędzy smartfonem a silnikiem odbywa się za pośrednictwem technologii Bluetooth. Łączenie z urządzeniem jest w pełni bezpieczne, dzięki wykorzystaniu szyfrowania połączenia.
Więcej informacji na temat produktu znajdziejsz w zakładce Oferta>sterowania i napędy>Napędy do rolet wewnętrznych.