Newsletter

Stojaki na ubrania - nowe produkty w naszym sklepie
Nowe produkty w naszym sklepie online - stojaki na ubrania wykonane z rur o średnicy 25 mm o grubości ścianki 1 mm. Posiadają metalową regulowaną poprzeczkę która dodatkowo wzmacnia konstrukcję. Stojak posiada minimalistyczny wygląd przez co znajduje wszechstronne zastosowanie m.in. w butikach, outletach, sklepach odzieżowych, przy budowie stojaków wystawowych, jako wieszak na ubrania oraz w domowych garderobach.
Stojak na ubrania wykonany z elementów najpowszechniej stosowanego systemu TRIS 25 mm. Stojak odzieżowy posiada metalową konstrukcję wykonaną z rur o średnicy 25 mm o grubości ścianki 1 mm. Metalowy wieszak posiada regulowaną poprzeczkę dolną, która dodatkowo wzmacnia konstrukcję. Jej wysokość łatwo można dostosować do swoich potrzeb za pomocą klucza imbusowego.

Stojak posiada minimalistyczny wygląd przez co znajduje wszechstronne zastosowanie m.in. w butikach, outletach, sklepach odzieżowych, przy budowie stojaków wystawowych, jako wieszak na ubrania oraz w domowych garderobach. Maksymalne obciążenie wieszaka wynosi 30 kg. Dzięki chromowanemu wykończeniu posiada atrakcyjny i estetyczny wygląd. Zastosowanie aluminiowych złączy z metalowymi śrubami czyni produkt solidnym i wytrzymałym. Jest stabilny, a jednocześnie lekki co sprawia, że łatwo można go przenieść w inne miejsce. Niewielkie wymiary pozwalają zastosować stojak w wielu miejscach. Konstrukcję szybko można przebudować bądź rozbudować o kolejne elementy. Stojak przeznaczony do zastosowania w pomieszczeniach, nie jest odporny na warunki atmosferyczne. Zalecane czyszczenie miękką ściereczką nasączoną delikatnym pyłem do czyszczenia.

Podstawa stojaka wykończona czarną zaślepką z tworzywa sztucznego ze ślizgaczem zabezpiecza podłoże przed rysami. Pionowe elementy estetycznie zakończone zaślepkami. Stojak do samodzielnego montażu, doskonale zabezpieczony na czas transportu.
Jesteśmy producentem - istnieje możliwość wykonania stojaka na indywidualne potrzeby klienta.
Stojak możesz zamówić w naszym sklepie online: Stojak na ubrania