Newsletter

Nowy produkt SOMFY – napęd Irismo WireFree 45

Nowy napęd SOMFY IRISMO

Napęd WIREFREE 45 RTS EU W/BAT - ze sterowaniem radiowym RTS z zasilaniem bateryjnym (akumulator) jest przeznaczony do automatyzacji prostych zasłon i kurtyn o wadze do 45 kg i długości do 10 m bez zasilania sieciowego. Napęd zasilany jest z akumulatora i sterowany drogą radiową z wykorzystaniem systemu sterowania radiowego RTS.

Dla kogo jest przeznaczone Irismo WireFree 45?
Bezprzewodowy i super cichy napęd do zasłon wewnętrznych i draperii. Przeznaczony dla domów mieszkalnych: do modernizacji istniejącego domów lub jako nowy element wykończenia.

Cechy, zalety, korzyści:
-udźwig napędu: zasłony do 45 kg
-prosta instalacja nie wymagająca wizyty elektryka i układania przewodów napięciowych
-sterowanie w technologii RTS zapewnia optymalną wygodę
- rozwiązanie motoryzacji zasłon z najdłuższą, na dzień dzisiejszy, żywotnością baterii
- kompatybilny ze akcesoriami Somfy do zasłon
- dla szukających wygody i luksusu, regulacja wpadającego naturalnego światła za pomocą jednego przycisku lub poprzez delikatne pociągnięcie zasłony
- rozwiązanie proste w obsłudze, napęd kontrolowany technologią  radiową, z akumulatorem ładowanym co 9 miesięcy
- ciche działanie
-delikatny wystrój okna, który będzie wyglądało nieskazitelnie
- zwiększona trwałość materiału zasłony dzięki łagodnej pracy napędu
- technologia Lyrease pozwala chronić system w przypadku obsługi manualnej -oszczędność czasu na obsługę i serwis zasłon

Jaka jest różnica między Glydea  60 a Irismo 35?
Napęd zasilany z akumulatora wymagającego ładowania (9 miesięcy żywotności akumulatora baterii przy jednym zamknięciu/otwarciu dziennie, 2-3 godziny ponownego ładowania), prosty w instalacji, łatwa modernizacja (nie wymaga okablowania), bezpieczne i niskie napięcie znamionowe, w pełni zaawansowane funkcje, włącznie z  TouchMotion & pozycją komfortową My, podobnie do funkcji w napędzie Glydea.

Czy mogę zainstalować urządzenie samodzielnie? Czy instalacja jest prosta?
Tak, możesz samodzielnie zainstalować urządzenie. Instalacja jest tak samo prosta jak innych urządzeń domowych. Standardowa instalacja wymaga montażu szyny w przestrzeni przeznaczonej na montaż karnisza, podłączenia napędu i akumulatora, oraz przypisania nadajnika radiowego lub punktu sterowania domem inteligentnym. Wszystkie funkcjonalności są domyślnie włączone. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkownika dla napędu Irismo 45.

Czy urządzenie jest łatwe w obsłudze?
Tak, jest proste w obsłudze. Możesz użyć zarówno sterowania jak i lekkiego pociągnięcia zasłony aby operować  napędem. Nie jest wymagana specjalna konserwacja.

Napęd SOMFY do zaśłon Irismo WireFree 45

pdf icon 1Pobierz ulotkę produktową napędu IRISMO